żłobek dla dzieci swarzędz

Jedyny taki żłobek w Swarzędzu

Każdy mały człowiek potrzebuje opiekuna, który będzie uważnie czuwał nad jego rozwojem. Z pasji i miłości do wspierania maluchów w najpiękniejszym okresie odkrywania świata stworzyliśmy żłobek Maya – Baśniowy Dworek. To jedyne takie miejsce w Swarzędzu, w którym Wasze dziecko będzie czuło się jak w domu. W naszym niepublicznym kameralnym żłobku Wasza pociecha będzie mogła bezpiecznie i szczęśliwie bawić się i rozwijać pod czujnym okiem troskliwych opiekunów.
Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Żłobków Niepublicznych ProRodzina.

Bezpieczna i pogodna przestrzeń

Niewielkie placówki Maya pozwalają dziecku poczuć się jak we własnym pokoju. Wszystkie pomieszczenia są jak najlepiej przystosowane do dziecięcych standardów, a jednocześnie spełniają niezbędne wymogi bezpieczeństwa przeciwpożarowego i sanitarnego. Jasne i przestronne sale zapewniają bezpieczeństwo i dużo przestrzeni do zabawy, a kolorowy i wesoły wystrój budzi w maluchach radość i twórczość.

Choć zdjęcia nie oddają całego uroku rzeczywistości, nasza galeria pozwoli Ci zobaczyć, jak u nas jest.

Troska i miłość do dzieci to dewiza naszych opiekunek

W Maya – Baśniowym Dworku nad podopiecznymi czuwa odpowiedzialna i troskliwa kadra opiekunek wspierana przez pracowników żłobka. Wszyscy opiekunowie mają pełne wykształcenie pedagogiczne, ułatwiające właściwą opiekę edukacyjną, wychowawczą i pielęgnacyjną. Odbywane przez nich na bieżąco kursy doszkalające pozwalają na wykorzystanie najnowszych metod pedagogicznych, podążających za indywidualnym rozwojem dziecka.

Nowoczesne i rozwijające metody

Maria Montessori zwykła mawiać: „Pozwól mi zrobić to samemu”. My pozwalamy – podążamy za indywidualnym rozwojem dziecka i realizujemy nasze przekonanie, że najważniejszą rolą opiekunów jest zapewnienie maluchowi najlepszych warunków do rozwijania jego naturalnych zdolności. Staramy się poznać Waszą pociechę, odpowiadać na jej potrzeby, wspierać zainteresowania i wydobywać to, co najlepsze z jej niepowtarzalnej osobowości. Przekonaj się, jak działają nasze metody pracy!

Maksymalnie indywidualne podejście

W żłobku Maya – Baśniowy Dworek w Swarzędzu słuchamy każdego dziecięcego głosu. Zajęcia edukacyjne i rekreacyjne dobieramy tak, aby szły w parze z indywidualnymi preferencjami oraz wiekiem maluchów. Mała grupa podopiecznych pozwala nam na indywidualne podejście do każdego dziecka, daje czas, by wysłuchać i rozwiązać wszelkie problemy, a także przytulić.

Wybierając nas na opiekunów dla Waszego dziecka zyskujecie pewność, że będzie miało najlepsze warunki do prawidłowego rozwoju i beztroskiej zabawy. Zresztą – pozwólcie dziecku wybierać z Wami i odwiedźcie nas wspólnie!

Zapraszamy – trwa nabór do żłobka!

Pobierz formularz zgłoszeniowy do żłobka